Serce dla każdego

12 lutego 2009 r. Biblioteka Publiczna w Bralinie rozstrzygnęła konkurs walentynkowy pt. „Serce dla każdego”. Konkurs adresowany był do wszystkich dzieci z terenu gminy Bralin. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać samodzielnie kartkę walentynkową wzbogaconą w symbole walentynkowe oraz napisać prosto z serca życzenia. Spośród 25 prac, które wpłynęły do biblioteki jury w składzie: Elżbieta Kuropka – S.P. Nowa Wieś Kś., Marzena Kuropka – UG Bralin, Ewa Jędrysiak – BP Bralin przyznało sześć wyróżnień. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy i pluszowe serduszka. Natomiast wyróżnieni laureaci otrzymali również nagrody książkowe, a ich walentynkowe kartki zostały zaprezentowana na stronie internetowej biblioteki.

Laureaci wyróżnionych prac:

• Kinga Hełmińska kl. V SP Nowa Wieś Kś.
  • Natalia Sutowicz kl. IV SP Nowa Wieś Kś.
  • Marcin Sutowicz kl. III SP Nowa Wieś Kś.
  • Oliwia Czajkowska kl. I SP Nowa Wieś Kś.
  • Natalia Niechciał kl. VI SP Nowa Wieś Kś.
  • Duryń Julia kl. I SP Bralin

Ewa Jędrysiak  i Wiesława Mirowska wręczają nagrody.

wal2

Uczniowie ZSP w Nowej Wsi Kś.

wal 1 Julia Duryń  –  kl. I SP Bralin.