WALENTYNKI W BIBLIOTECE

W Bibliotece Publicznej w Bralinie została przygotowana wystawa z okazji Dnia Zakochanych czyli popularnych „Walentynek”.Na wystawie prezentowane są książki i wiersze mówiące o miłości, o tym pięknym uczuciu pisanym przez duże „M”. Obok eksponowanych książek dla młodzieży, które mówią o rodzącym się pierwszym uczuciu, ale także o przyjaźni, serdeczności i wzajemnym zaufaniu możemy znaleźć Poradnik dla zakochanych. Znajdziemy w nim m. in. odpowiedzi na pytania, jakie są objawy „choroby zakochanych”, jak poderwać chłopaka, jak pokonać przeszkody w miłości. Dowiemy się również ciekawych rzeczy o fizjologii pocałunku, osobowości płci, sztuce uwodzenia.

Pamiętajcie! W tym dniu nie róbcie nikomu złośliwych lub głupich dowcipów. Jest to dzień dobrych uczuć! Biblioteka dla swoich czytelników przygotowała walentynkowe słodkości, którymi w tym dniu obdarowuje tych, którzy biorą czynny udział w życiu biblioteki i odwiedzają ją najczęściej.