Z wizytą w Bibliotece Publicznej

W czwartek, 29 października 2015 roku członkowie koła bibliotecznego bralińskiego gimnazjum wraz ze szkolnym bibliotekarzem, panią Dorotą Nowak odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Bralinie. Podczas spotkanie uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania tej instytucji kultury. Zapoznali się ze zbiorami, poznali  zasady korzystania ze wszystkich zasobów bibliotecznych, a także zaznajomili się ze stroną internetową biblioteki. Dowiedzieli się jak korzystać z katalogu on-line, przy pomocy którego mieli możliwość praktycznego wyszukiwania książek. Po spotkaniu działacze koła mogli porównać charakter pracy biblioteki publicznej oraz jej księgozbioru z działalnością i zbiorami biblioteki szkolnej.

wizyta-gimnazjalistow-1 wizyta-gimnazjalistow-2 wizyta-gimnazjalistow-3