Narodowe Czytanie w gminie Bralin – epilog

Tegoroczna edycja Narodowego Czytania zorganizowana przez Gminę Bralin oraz Bibliotekę Publiczną w Bralinie trwale zapisała się na portalu społecznościowym gminy. Mieszkańcy, którzy zdalnie wzięli  udział w przedsięwzięciu i za pomocą portalu poprawnie wymienili postacie występujące w przeczytanych fragmentach dramatu otrzymali nagrody książkowe: „Balladynę” Juliusza Słowackiego opatrzoną specjalna dedykacja aktorki – Magdaleny Biegańskiej oraz pamiątkowym stemplem okolicznościowym. Nagrody wręczyła sekretarz gminy Bralin Ewelina Pieles oraz dyrektor Biblioteki Ewa Jędrysiak. Wszystkim nagrodzonym dziękujemy za udział w akcji i gratulujemy.

Nagrody książkowe otrzymali: Joanna Chrapek, Agnieszka Biziak, , Elżbieta Kuropka, Maria Dirbach oraz Szkoła Podstawowa w Bralinie