Biblioteka otwarta

Szanowni Czytelnicy!

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 19.03.2021 r., poz. 512) i rekomendacjami Biblioteki Narodowej, biblioteki publiczne mogą być otwarte dla użytkowników od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r.

W związku z tym  Biblioteka Publiczna w Bralinie jak do tej pory będzie otwarta dla czytelników.

Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych i zasadach bezpieczeństwa:

Wypożyczanie książek bez wolnego dostępu do półek.

W lokalu może przebywać 1 osoba.

Czytelnicy wchodzący na teren biblioteki zobowiązani są do zasłonięcia ust i nosa przy pomocy maseczki oraz bezwzględnej dezynfekcji rąk.

Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego – min. 1,5 metra (czytelników oczekujących na wejście do lokalu bibliotecznego).

Książki podaje bibliotekarz.

Zwracane książki poddawane są kwarantannie trwającej 3 dni, po tym czasie kierowane są do wypożyczania.

Stanowiska komputerowe oraz inne przestrzenie biblioteki pozostają niedostępnie dla użytkowników.

Zachęcamy do wcześniejszego skorzystania z katalogu on-line przed przyjściem do biblioteki, w celu dokonania wyboru lub rezerwacji książek i innych materiałów do wypożyczenia >> katalogu on-line

Szczegółowe informacje pod numerem 62 78 11232