Bezpłatne szkolenie online w gminie Bralin!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, w których bierze udział nasza gmina. Szkolenia przygotowane są w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” https://e-mocni.org.pl/ . Do wyboru jest aż 22 szkoleń online na temat e-usług dostępnych w różnych dziedzinach życia. W szkoleniach może wziąć udział osoba w wieku 18+. Należy się zarejestrować na platformie szkoleniowej (informacja poniżej). Nic nie trzeba drukować i przesyłać tradycyjną pocztą. Cała procedura zapisu i szkoleń odbywa się tylko przez internet.

W zależności od wybranych szkoleń ich uczestnicy mogą dowiedzieć się m.in.: jak samodzielnie stworzyć ciekawy plakat, ulotkę lub zaproszenie (szkolenie: „Tworzenie zasobów informacyjnych i dzielenie się nimi”), jak zadbać o bezpieczeństwo w internecie (szkolenie „Dbanie o prywatność”), w jaki sposób budować swój wizerunek w internecie (szkolenie: „Zarządzanie swoim wizerunkiem i informacjami o sobie”), jak napisać profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne, w tym wyróżniające się CV (szkolenie: „Znajdowanie pracy”), jak dbać o zdrowie dzięki internetowi (szkolenie: Prowadzenie zdrowego trybu życia), jakie warunki trzeba spełnić, żeby zaangażować ludzi w lokalne działania (szkolenie: „Uczestniczenie w życiu społecznym i obywatelskim”) i wiele, więcej np. o płatnościach i załatwianiu spraw urzędowych online, prawach konsumenta, e-usługach dostępnych na platformie e-PUAP, tworzeniu blogów, planowaniu podróży, rozwoju duchowym czy bezpiecznym korzystaniu z portali towarzyskich i legalnych źródeł rozrywki w internecie itd. Szkolenia składają się z webinariów, prezentacji, krótkich filmów instruktażowych i tekstów. Oferta szkoleń jest szczegółowo opisana pod linkiem: https://e-mocni.org.pl/kategoria/szkolenia-online/ zapisz się na nie samodzielnie https://e-mocni.org.pl/#zapisz-sie-online.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z moderatorką szkoleń online, która pomoże Ci w wyborze i zapisaniu się na szkolenie: Beata Tarnowska, tel. 696-820-163, e-mail: beata.tarnowska@e-mocni.org.pl